ІНФОРМАЦІЯ

27.02.2019 року на засіданні педагогічної ради  Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №9 обговорювалось питання «Про вибір і замовлення підручників для 2 класу».

Слухали: Орлик О.І. заступника директора школи з навчально-виховної роботи, яка ознайомила з наказом КНЗЧОІПОПП №73/01-19 від 12.02.2019 року про конкурсний відбір підручників для учнів 2 класів.

Виступили: бібліотекар школи Служенко Т.С., яка довела до відома присутніх термін замовлення вибраних підручників для 2-х класів.

Постановили:

1. Замовити для учнів 2-х класів наступні підручники:

1) «Українська мова та читання», підручник для 2 класу Большакової І.О., Пристінської М.С., 80 підручників для учнів та 3 для вчителів.

2) «Англійська мова (з аудіосупроводом)» Герберт, Пухта; Ґюнтер, Ґернґрос, 80 підручників для учнів та 3 для вчителів.

3) «Математика» Гісь, О. М.; Філяк., І. В., 80 підручників для учнів та 3 для вчителів.

4) «Я досліджую світ» Волощенко, О. В.; Козак, О. П.; Остапенко, Г. С., 80 підручників для учнів та 3 для вчителів.

5) «Мистецтво» Масол, Л. М.; Гайдамака, О. В.; Колотило, О. М., 80 підручників для учнів та 1 для вчителів.