Поїздка до Києва

23 грудня 2018 року відбулася поїздка до міста Києва, в ході якої учні відвідали науково-розважальний центр "Експериментаріум" та фабрику ялинкових прикрас.

Музей популярної науки і техніки «Експериментаріум» — це науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Це 1400 кв.м захоплюючого дозвілля, понад 250 експонатів, які не ховаються за вітринами!
Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки. Тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт і здійснюють чимало нових відкриттів.

Робітники фабрики ялинкових прикрас провели дуже цікаву екскурсію. Музей вразив кількістю іграшок та їх красою.
За легендою, перша скляна ялинкова кулька була видута в Саксонії в VIX столітті через неврожай яблук, які тоді були головною прикрасою ялинок. На Русі перші ялинкові прикраси робили із соломи, скалок, ганчір'я, кольорових стрічок, пізніше - з паперу, тектури та фольги. Їх виробляли спеціальні тектурні майстерні.

Відвідавши фабрику та розважальний центр, учні отримали позитивний заряд енергії та чудовий передноворічний настрій.