Вітаємо переможницю І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

20 грудня 2018 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

На розгляд журі конкурсу, до складу якого увійшли науково-педагогічні працівники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, досвідчені працівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста, було представлено 41 науково-дослідницьку роботу у 22 секціях.

Учениця нашої школи, Анна Калінчук (науковий керівник Лагуш Л.В.), на секції «Англійська мова» з гідністю представила роботу на тему «Архетипи «добро/зло» в англійській та українській мовній картині світу» і здобула перемогу зайнявши почесне І місце.

Вітаємо, бажаємо успіхів, перемог у подальших етапах конкурсу

та не зупинятися на досягнутому.