випуск

1 червня школа відправила у широкий світ 32 випускники.

Незабутніми для них стали  уроки-подорожі в Країну Знань, якою повели їх перші вчителі: Долобан Олена Олександрівна та Сарницька Валентина Володимирівна.

У хвилини радості та успіху, і в час розпачу та невдач, були поруч класні керівники: Латуринська Наталія Йосипівна та Збарживецька Надія Миколаївна.

Гордість школи – медалісти: Полулях Катерина Сергіївна, Мельник Анна Володимирівна, Орлик Юлія Юріївна.

Переможець обласного  етапу захисту наукових робіт Малої академії наук Ткаченко Віталій Олегович.

Не лише успіхами у навчанні можуть похвалитися наші випускники. Вони запам’ятаються школі як активні учасники шкільних та міських заходів, конкурсів, олімпіад, оглядів художньої творчості.

Школа пишається переможцями обласного етапу конкурсу дитячої творчості „Грайлива веселка”: Борболюком Костянтином, Хворостяним Владиславом, Олійніченком Євгенієм, Власюком Євгенієм,Синяковою Іриною.

Гронюк Владислав - переможець міського конкурсу читців-декламаторів.

Тож, проводжаючи випускників у самостійне життя, бажаємо їм знайти свою стежину, яка приведе кожного до омріяної мети. Хай віра, надія і любов осявають цей шлях.

Вилітає з школи наша юнь, мов злітають в вирій журавлі,

Хай тримають міцно крила їх в самостійному, дорослому житті!