Екскурсія до дитячого парку професій «Кідландія»

Дитячий парк професій «Кідландія»: справжнє місто для маленьких мандрівників.

15 грудня учні 5-Б класу (класний керівник Паламарчук Яна В'ячеславівна) відвідали дитячий парк професій «Кідландія» під час екскурсії до міста Києва.

У Кідландії 50 ігрових станцій. Кожна станція знайомить дітей з різними видами діяльності (близько 100 спеціальностей). Учні весело і з користю провели час, багато чому навчилися і збережуть яскраві, незабутні враження.

У Кідландії все, як у справжньому місті! Є поліцейська дільниця, салон краси, пожежна частина, аптека, супермаркет, театр, банк, детективне агентство і багато іншого.  У дитячому парку життя б'є ключем: маленькі пожежники поспішають на виклик, поліцейські патрулюють вулиці, лікарі і медсестри мчать на швидкій допомозі до хворого, на кожній ігровій станції кипить "робота".