Андріївські вечорниці

Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо усе найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, історію…

З метою розширення знань учнів про давні традиції українського  народу, велич і красу народних звичаїв в нашій школі пройшло свято «Андріївські вечорниці».

Учителі підготували цікаві сценарії, батьки допомогли зібрати усі необхідні атрибути, український одяг, вишиті рушники, український посуд. Учні із задоволенням взяли участь у святі, підготували вірші, пісні, жарти і танці. Хлопці, за традицією, кусали справжню калиту, дівчата ворожили та пригощали варениками усіх присутніх. Усі учасники свята отримали справжнє задоволення!

3-А клас (класний керівник Ніколіч І.М.)

3-В клас (класний керівник Нагорна О.С.)

4-А клас (класний керівник Тихонюк Н.Б.)

4-Б клас (класний керівник Прищепа Н.В.)