День Збройних Сил України

Сьогодні, 6 грудня, в Україні відзначається День Збройних сил України, Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

У школі була організована зустріч учнів з учасниками  АТО Гандзюком Віктором Федоровичем та Шумейком Володимиром Миколайовичем.

Учні 11-А та 11-Б класів змагалися у конкурсах військово-патріотичної гри «Джура» (інтелектуальна вікторина «Відун», «Рятівник»; підготували команди вчителі «Захисту Вітчизни» Онофрійчук О.Ф. та Кравець Н.В.).

Вітальна програма організована педагогом-організатором Тімуш Т.А. та керівниками вокального і хореографічного гуртків  Мулікою Н.В., Малою М.І.

Всі учасники  проведеного заходу зрозуміли основне –  тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій Вітчизни й народу.

Дорогі наші випускники, воїни АТО!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Збройних сил України!

Бажаємо Вам доброго здоров’я, щастя, радості, чистого та мирного неба!