Міжнародний день людей з особливими потребами

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, 3 грудня на базі Уманського міського центру еколого - натуралістичного творчості учнівської молоді, відділом освіти проведено фестиваль дитячої творчості «Повір у себе».

Головною метою фестивалю є реалізація творчого та інтелектуального потенціалу, можливості самовизначення, залучення до активного способу життя дітей.

У програмі фестивалю організовано виставку творчих робіт, виконаних дітьми з особливими потребами. Юні майстри експонували різножанрові роботи: малюнки, м’які іграшки, вишивання, квіти з тканини, вироби з бісеру, паперу, природничого матеріалу.

А також мали можливість продемонстрували перед батьками, гостями свої здібності у вокалі, музиці, хореографії. Зокрема наша учениця 5-А класу Бондаренко Анастасія представила гостям та учасникам фестивалю авторський вірш "Київ".

На завершення свята всі діти отримали подарунки від міського голови.