Патріотичне виховання

30.11.2018 року відбулась зустріч учнів 10 класу (класний керівник Лагуш Л.В.) з підполковником Збройних сил України, ветераном військової служби, учасником АТО – Прищепою Юрієм Васильовичем.

Під час зустрічі Юрій Васильович розповів про структуру Збройних сил України, військовий стан.

Розповів учням правила ПМД та самодопомоги, як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів, як захистити себе і близьких від зброї масового ураження.

Також Юрій Васильович наголосив на важливості здорового способу життя, адже це є гарантом здорової особистості, тому що саме здорова молодь має гарну фізичну підготовку, що має неабияке значення в критичній ситуації.

Діти з цікавістю слухали гостя, а потім задавали питання, які стосувалися інформування населення, оборони чи наступу, як правильно оцінювати інформацію з різних джерел ЗМІ.