День відкритих дверей УНУС

З самого ранку 11 та 12 жовтня Уманський національний університет садівництва приймав гостей. Мета цієї неформальної зустрічі – знайомство з факультетами Уманського НУС й особливостями майбутньої вступної кампанії, навчанням, освітніми можливостями та додатковими перевагами.

Учні ЗОШ №9 не залишились осторонь цієї події і відвідали навчальний заклад разом із соціальним педагогом І.А. Кучеренко.

Для гостей були організовані ознайомчі екскурсії цікавими місцями університету, під час яких школярі мали можливість пройтися навчальними корпусами, ознайомитися з аудиторіями, потрапити до актової та спортивної зали.

Учасникам Дня відкритих дверей роздавались профорієнтаційні матеріали, пропонувалися тематичні ігри та конкурси.

Отож, прогулянкою університетом всі залишились задоволені.