ДЕНЬ МИРУ

Щороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами.

Мир - це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.

У рамках святкування Міжнародного дня Миру в Україні проходить  Всеукраїнська акція «Голуб миру» до якої долучились учні 3-Б класу.

Діти початкових класів стали активними учасниками конкурсу малюнків на асфальті «Україна очима дітей».

Також протягом дня класні керівники проводили з учнями класні години, години спілкування, бесіди  про те, що всі ми дуже прагнемо миру, бо завжди  добре жити всім там, де є доброта і любов, взаєморозуміння і терпимість, де між усіма налагоджені добрі стосунки.

Завершилась акція флешмобом «МИ ЗА МИРНУ УКРАЇНУ».