День знань

День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першокласники з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань, їх сьогодні у школі - 78. Класні керівники Долобан О.О., Сарницька  В.В., Крива В.М. з материнською турботою ведуть у країну Знань своїх допитливих школяриків.

Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі вітання i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!