Новини

18 квітня відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких педагогічний колектив звітував про проведену роботу. Традиційно нагороджували учнів-переможців олімпіад та конкурсів.

Школа не тільки навчає, але й сприяє реалізації творчого потенціалу особистості. Батькам були представлені фрагменти виховних заходів, що проводилися цього навчального року.

Основою сучасного виховного процесу є людина як найвища цінність.Ціннісне ставлення до людей, формування чуйності,доброзичливості - напрямок діяльності наших п'ятикласників.

Людина, яка не знає свого минулого-не варта майбутнього. Учні 6-А та 6-Б представили історію школи

Ціннісне ставлення до себе, популяризація активної життєвої позиції - напрямок діяльності учнів 7-А класу.

Вивчення традицій свого краю, не тільки збагачує знаннями, але й формує прагнення творити. 7-Б клас

Особистість, яка сприймає художні твори здатна збагнути та виразити власне ставлення до мистецтва, стати його частиною.

Інсценізація, що була представлена на конкурсі "Нумо, дівчата" 8 клас.