Екскурсія до міста Одеси

2 червня 2018 року учні  та вчителі Уманської ЗОШ І-ІІІ ст. №9 відвідали Одеський військово-морський ліцей, який був переведений із м. Севастополя до  міста Одеси.

Учні побували на урочистостях з нагоди 8 випуску ліцеїстів та ознайомилися з військовою підготовкою та побутовими умовами проживання майбутніх  захисників.

Особливе враження справили відвідини військово-морського ліцею та незабутня екскурсія по місту-герою Одесі. Одесити дарували екскурсантам теплі посмішки та свій неповторний гумор. Була проведена оглядова екскурсія  містом з відвідинами найвизначніших місць.

Сторожовий військовий корабель Військово-Морських Сил України «Гетьман Сагайдачний» радо зустрів на своєму борту учнів школи, які ознайомилися із оснащенням корабля та повсякденним життям військових моряків.

На відкритті меморіальної дошки випускника школи – Безкоровайного Володимира Герасимовича – заступника Міністра оборони України – командувача Військово-Морськими Силами Збройних Сил України, віце-адмірала  була присутня представник Одеської Ради Миру Ірина Гриник, яка запросила учнів школи взяти участь у флешмобі «Рушник миру», який проводиться у рамках Міжнародного проекту «Діти – юні посли миру».

Діти із захопленням сприйняли пропозицію і під час екскурсії був переданий вишитий учнями нашої школи рушник представнику Одеської Ради Миру Ірині Гриник.