СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника. В п’ятницю, 25 травня останній дзвоник пролунав для учнів нашої школи. Для більшості він сповістив про початок літніх канікул, іншим нагадав про те, що настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною.

Свято виявилось яскравим і принесло багато вражень учням, батькам, педагогам, а особливо випускникам. Тому що саме вони залишають тихий та безтурботний берег країни дитинства та юності, країни, яка носить високу і водночас таку рідну назву Школа.

Подорожуючи життям, їм ще не раз захочеться повернутися, але лише приємні, щемливі спогади і мрії мають чарівну здатність повернути нас у дитинство.

На урочистій лінійці останнього дзвоника звучали вітання з довгоочікуваним та найприємнішим шкільним святом «Останній дзвоник» – завжди яскравим, насиченим емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі вітання i кожне людське серце відгукувалось на передзвін дзвінка, що сповістив про веселу пору канікул та відкрив дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості, проводжаючи випускників сміливо йти у доросле життя. І традиційно, на прощання, випускники зворушливо станцювали свій останній шкільний вальс.

Останній дзвоник пролунав. Для більшості школярів настала довгоочікувана пора відпочинку та безтурботності, проте на випускників ще чекає зовнішнє незалежне оцінювання та кропітка робота над вступом до вищих навчальних закладів.

Всім школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень

на літніх канікулах!