"Ось і вся правдонька про нас"

23.03.2018 року у нашій школі успішно пройшла вистава "Ось і вся правдонька про нас" за романом Ліни Костенко "Маруся Чурай".

Глядачі були зачаровані майстерною грою юних акторів, учнів 11 класу (учитель Коваленко Віра Олександрівна).

Із завмиранням усі слухали виконання Нагорною Ольгою Сергіївною пісень Марусі Чурай.

Разом зі своїм класом на одній сцені виступала класний керівник Близнюк Ольга Борисівна (у ролі Бобренчихи).

Вистава примусила замислитися над поняттями вірності і зради, дружби і підступності, вічними проблемами любові та патріотизму, які залишаються актуальними і в наш час.

Творчий колектив 11 класу доніс до глядачів ідею незнищенності українського народу і глибокої віри в його духовну силу та могутність.