Ми вас вітаємо!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

17 березня у Житомирі відзначили переможців IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Організаторами олімпіади виступили управління освіти і науки Житомирської ОДА та Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
Інтелектуальні змагання відбулися 13-17 березня і складалися з двох турів: теоретичного (тестування) і практичного (захист еко-проектів).
В олімпіаді взяли участь 75 школярів з 24 областей України та м. Києва. Найкращі результати показали школярі із Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Київської областей та м. Києва.
Переможцем олімпіади із Черкащини став учень Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Уманської міської ради Богдан Нагорний, який отримав диплом ІІІ ступеня.

Наукове керівництво підготовки учня до олімпіади здійснили старший викладач кафедри біології та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Тетяна Небикова та провідний науковий співробітник Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України, доктор біологічних наук Анна Куземко.

Вітаємо з перемогою та зичимо успіхів у науковій діяльності!