Тиждень зарубіжної літератури

З метою підвищення рівня знань із зарубіжної літератури, посилення інтересу до навчального предмету, розвитку творчих здібностей учнів, виховання любові до кращих зразків світової літератури у школі 12-16 лютого 2018 року проведено тиждень зарубіжної літератури. Тематика днів предметного тижня була цікавою та різноманітною. У рамках шкільного тижня зарубіжної літератури були проведені наступні заходи:

Конкурс малюнків на тему: «Сторінками улюблених книг» і конкурс стінгазет «Це варто прочитати»

Учні із задоволенням знайомилися з презентованим матеріалом, який був представлений на коридорах школи, адже цікаво, що презентують інші.

Літературний поєдинок між учнями 6-х класів.

Учні 8–х класів взяли участь у літературній грі-подорожі «Калейдоскоп»

Під час інтелектуальної гри «Веселі барви світової літератури» учні 7-х класів показали високий рівень знань з предмету.

В піднесеному настрої пройшла літературна гра «Розумники й розумашки» з учнями 9-х класів.