Випускник школи, командувач Військово-Морських Сил України, віце-адмірал Безкоровайний Володимир Герасимович

Учні 8-Б класу(класний керівник Любченко В.В.) провели пошукову роботу та підготували презентацію про випускника школи, командувача Військово-Морських Сил України,  віце-адмірала Безкоровайного Володимира Герасимовича

В.Г. Безкоровайний "робив стратегічні кроки задля відстоювання територіальної цілісності України, відродження і нарощування бойових спроможностей Військово-морських сил, розвитку України як морської європейської держави"

Народився він 16 серпня 1944 року в місті Умань в сім'ї робітника. Проживав на вулиці Маяковського, 26.

В дванадцять років залишився без батька, а в п'ятнадцять — без матері.

Після закінчення  школи працював слюсарем на заводі.

Потім навчався у Севастопольському навчальному загоні та в Каспійському вищому військово-морському училищі в місті Баку і був направлений для подальшої служби на Північний флот.

Службу проходив на посадах командира електронавігаційної групи, командира штурманської бойової частини та помічника командира атомного підводного човна.

В 1977 році став командиром атомного ракетного підводного крейсера стратегічного призначення.

По закінченню Військово-морської академії був призначений командиром 41-ї дивізії ракетних атомних підводних крейсерів стратегічного призначення.

Володимир Герасимович активно досліджував і розробляв нові способи застосування балістичних ракет підводних човнів, за що був нагороджений Золотою медаллю Академії наук СРСР.

У 1993році Володимир Безкоровайний здав справи в Збройних Силах Російської Федерації і прибув до Києва, де був призначений на посаду командувача Військово-Морських Сил України.

В «господарстві» нового командувача були чотири кораблі: сторожовий корабель СКР – 112,

Фрегат «Гетьман Сагайдачний»,

корабель управління «Славутич»

та Десантний корабель на повітряній подушці «Донецьк».

Цього ж року запрацював перший корабель, закладений в незалежній Українї — корвет «Луцьк».

Після «евакуації» росіян:

- були відновлені та введені   в експлуатацію радіонавігаційні станції;

- почали діяти маяки;

- кораблі ВМС стали планово відпрацьовувати завдання бойової підготовки,

- провели спільні навчання з кораблями ВМС США, Італії і Франції

- твердо закріпили статус Військово-Морських Сил України як реальної військової сили.