Декада педагогічної майстерності.

Відповідно до Плану роботи школи на 2017/2018 навчальний рік, з метою підвищення фахового рівня педагогічних працівників, реалізації методичної проблеми школи та кожного учителя зокрема, обміну досвідом роботи, поширення перспективного педагогічного досвіду, надання методичної допомоги, використання інтерактивних методів роботи, в період з 14 по 26 листопада 2017 року в школі проведено Декаду педагогічної майстерності. Декада проходила у кілька етапів.

Педагогічні працівники, які мають вищу кваліфікаційну категорію, педагогічні звання, провели, відповідно до затвердженого графіка, відкриті уроки з використанням інноваційних форм та методів навчання, Інтернет-ресурсів, показали вміння вибору форм організації навчання, які зумовлюються завданнями сучасної освіти, особливостями змісту різних предметів та їх окремих розділів, конкретним змістом занять, складом, рівнем підготовки і віковими можливостями учнів, використання нестандартних підходів до проведення уроків.

На високому методичному рівні пройшли уроки: в 11 класі астрономії (Орлик О.І.),

зарубіжної літератури (Хливнюк В.М.), математики в 5-Б класі (Збарживецька Н.М.), української літератури в 5-А класі (Коваленко В.О.),

природознавства в 4-А класі (Долобан О.О.), української мови в 4-Б класі (Сарницька В.В.), англійської мови в 2-А класі (Лагуш Л.В.), у 9-А класі бінарний урок з географії (Латуринська Н.Й.) та інформатики (Паламарчук Я.В.).

Соціальний педагог Кучеренко І.А. провела позакласний виховний захід «Толерантність – основа успішних взаємовідносин» у 5-А класі. Практичний психолог Мухарська О.О. показала цікаву форму роботи (бесіда з елементами тренінгу з використанням інноваційних технологій) на тему: «Життя без насильства» у 8-А класі.