На балу у Попелюшки

Зимові свята – одні з найулюбленіших для дітей. Тут і  костюмовані  бали з казковими героями,  і сюрпризи, і можливість проявити свої таланти.

27 грудня у школі відбулося театральне дійство. Члени драматичного гуртка під керівництвом вчителя світової літератури Хливнюк  Віри Миколаївни підготували виставу-мюзикл «На балу у Попелюшки».

Гра юних акторів було по-справжньому талановитою й не по-дитячому майстерною.

Діти старанно готували музичні та хореографічні номери, виготовляли декорації. Батьки подбали про чудові костюми.  У виставі були задіяні не тільки члени драматичного гуртка, а й учні початкової ланки.

І нарешті – виступ. На сцені народжується диво: добра стара казка, виконана юними акторами.

З перших хвилин дійства діти потрапили у загадковий світ чудес і чар. Зустрілися з улюбленими героями: Попелюшкою та Принцем, чарівною Феєю, підступною мачухою, злими сестрами та веселим королем, учнями школи чудес, стали свідками історії зустрічі та кохання, підступності та розставання, чарівних  перевтілень на Новорічному балу!

Подякою для акторів та їхніх керівників стали усмішки та бурхливі  оплески вдячних глядачів.