Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Україна залишається лідером у Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. В Україні з ВІЛ-інфекцією живе до 250 тисяч осіб і тільки лише кожен другий знає про свій діагноз.

Результат пошуку зображень за запитом

Наша школа теж не залишилась осторонь цієї проблеми. З учнями 9-10 класів були проведені години спілкування на тему: «Правда про СНІД».

В знак небайдужості до людей з даною хворобою учні нашої школи одягли червону стрічку - символ антиСНІДівського руху.

Кожен повинен задуматися над тим, яку велику небезпеку становить ця хвороба. Необхідність належного виховання як в молоді, так і в дорослих, є надзвичайно важливою. Це актуально й через те, що Україна напревеликий жаль, є однією з країн, яка може стати найбільшим імпортером СНІДу у світі.