Учні 7-А класу відвідали КДМ

На виконання плану школи щодо збереження здоров'я учнів та в рамках декади профілактики негативних проявів, продовжено співпрацю нашого навчального закладу з Центром медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді», який знаходиться за адресою вул.Шевченка, 2.
КДМ - це структурний підрозділ Консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України. До Центру можуть звернутися підлітки та молоді люди безкоштовно та анонімно, щоб отримати медичну консультацію, психологічну допомогу або просто пораду. В клініці працюють наступні спеціалісти: підлітковий терапевт, педіатр, дитячий гінеколог, акушер-гінеколог, уролог, дерматовенеролог, психолог. Також в Центрі «КДМ» можна пройти тестування на ВІЛ-інфекцію, в тому числі «швидкими тестами» (результат за 15 хвилин).  Детальну інформацію ви можете дізнатися зателефонувавши на номер реєстратури (04744) 5-32-46.
20 листопада 2017 року учні 7-А класу відвідали КДМ та дізналися багато корисної інформації про здоровий сосіб життя, вплив шкідливих звичок на здоров'я підлітків, а також ознайомилися з особливостями роботи Кабінету. З учнями було проведено діагностичну роботу з метою визначення їх відношення до шкідливих звичок, психологічну просвіту про шкідливість куріння, вживання алкоголю та наркотиків.