Тиждень писемності

З 6 по 10 листопада в нашій школі проходив Тиждень писемності.

Протягом тижня у 1-11 класах проведено виховні години, присвячені Дню писемності, різні мовознавчі турніри, конкурси, вікторини з метою зацікавлення учнів у вивченні рідної мови.

Слід відзначити літературно-музичні заходи проведені з учнями 3-4 класів.

Емоційно піднесено звучали вірші, пісні про мову, нікого не залишила байдужим інсценізація гуморесок.

У мовознавчому святі «Наша мова солов’їна» активними учасниками  були не тільки учні, а й їхні батьки(3-Б, класний керівник Тихонюк Н.Б.).

Учитель Яременко Л.В. провела  змістовний турнір «Чи знаєш ти рідну мову» між учнями 8-х класів.

Зацікавила школярів та вчителів виставка учнівських творчих робіт (казки,вірші, есе, оповідання) «Проба пера».(Вчителі Коваленко В.О., Зерник Л.В.).

Учні старших класів писали радіодиктант.

Школа тісно співпрацює із УДПУ ім. П.Тичини. Учні 10-А класу брали активну участь у заходах, організованих університетом.(Класний керівник Хливнюк В.М.).

На урочистій лінійці «Мова - душа народу», яку підготували учні 10-Б класу (вчитель Нікіфорова Н.С.) підведено підсумки Тижня писемності та нагороджено переможців.