Проведення об’єктових тренувань

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 2 листопада 2017 року на базі Уманської загальноосвітньої школи I-III ступенів №9 було проведено об’єктове тренування, в ході якого відпрацьовано дії особового складу формувань цивільного захисту по увідній «Вибух на в/ч А1588 с. Розсішки Христинівського району Черкаської області».

Під час тренування  учні та педагогічний колектив школи вдосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальної ситуації, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Особовий склад діяв чітко і злагоджено, учні вчасно були евакуйовані з навчального закладу та вивезені за межі міста в безпечне місце перебування.