Тренінг "Шляхи удосконалення доступного та ефективного навчання для дітей з особливими освітніми потребами"

Насичено та продуктивно пройшли осінні канікули для вчителів ЗОШ №9. Так в рамках реалізації проекта "Шляхи удосконалення доступного та ефективного навчання для дітей з особливими освітніми потребами" 24.10.2017 року для вчителів був проведений тренінг "Дактиль як допоміжний засіб навчання  учнів зі зниженим слухом" батьком Даніїла, учня із особливими освітніми потребам, Черкасовим Романом.

Мабуть, кожен бачив, як виглядає процес спілкування жестовою мовою. Це певні рухи та жести руками, які означають букви, слова або цілі речення. Навчання жестової мови починається з дактиля.

Саме знання елементів цієї мови спілкування полегшить взаєморозуміння між учителем та учнем із заниженим слухом.

В дактилі кожна літера має свою комбінацію пальців правої долоні, тому педагоги знову відчули себе учнями, вивчаючи мову слабочуючих дітей.