«Halloween Party»

У сучасному світі зникають культурні кордони між країнами, і тепер традиційне свято англомовних країн Halloween, святкується в більшості країн Європи. Хеллоуїн і в  школах останнім часом відзначається все частіше, адже це свято є чудовим приводом для цікавого дозвілля. І наша школа не могла не відзначити таке яскраве свято як Halloween. Тому 30 жовтня відбувся захід  «Halloween Party».

Метою свята було познайомити дітей із звичаями та традиціями англо-американської культури зокрема із особливостями даного свята. Крім того під час заходу була проведена благодійна акція по збору коштів на лікування дівчинці з Умані.

Цікава і захоплююча була програма. Учні школи із задоволенням готували костюми, «MakeUp». Учнівське самоврядування гарно оформили декорації та організували матеріали до конкурсів.

Основний атрибут свята-гарбуз був представлений від кожного класу.

Під час свята були проведені:

v Конкурс виробів з кабака

v Конкурс «MakeUp»,

v Конкурс «Найкращий костюм»

v Традиційні конкурси від волонтера Кейтлін

v Конкурс –вікторина.

До святкування долучились і студенти Уманського університету садівництва, які для учнів організували «страшні» ігри.

Всі гості свята мали можливість обміняти благодійні квитки на «страшні» ласощі.

А наприкінці заходу учні 10 класу для всіх організували танцювальний флешмоб «Танці відьом».

І учасники, і глядачі залишилися задоволеними від проведеного заходу.