Олімпійський тиждень

З 4 по 10 вересня у школі проходив «Олімпійський тиждень» в рамках Всеукраїнському Дню фізичної культури та спорту.

Метою тижня було навчання та виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського  руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Багато цікавих заходів чекало на учнів школи: малі олімпійські ігри, квести, спортивно-розважальні свята, конкурси, вікторини.

Розпочався тиждень виставкою малюнків учнів 5-6 класів на тему «Олімпійські ігри».

У середніх та старших класах учителі фізичної культури, Ященко О.Г та Онофрійчук О.Ф, провели бесіди «Олімпійський рух від давнини до сучасності», під час яких  познайомили учнів з історією  започаткування стародавніх  олімпійських ігор, дізналися нове про сучасні Олімпійські ігри та їх учасників.

Серед учнів 7-9 класів були проведенні змагання з шахів.

Учні початкових класів проводили веселі перерви під девізом: «О,спорт! Ти – радість!».

Закінчився тиждень  Олімпійським уроком під час якого були проведені змагання з футболу, баскетболу, волейболу .

На лінійці було підведено підсумки проведення Олімпійського тижня у школі.