Міжнародний день миру

21 вересня в нашій школі було проведено Міжнародний день миру.

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

Саме тому  існує цей день – Міжнародний день миру (International Day of Peace).

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир - це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього.

В цей сонячний день, діти випускали голуби в знак солідарності, з проханням донести до кожної країни світу, що діти України за мир.

І з нагоди відзначення Дня миру  провели танцювальний флешмоб під назвою “Голуб миру”. У флешмобі взяли участь учні молодших та середніх класів.