Інклюзія – сучасний напрямок української освіти

Усі діти мають навчатися разом, незважаючи на труднощі чи відмінності, що існують між ними.

У школі реалізується проект, розроблений спільно з Корпусом Миру США в Україні «Шляхи удосконалення доступного та ефективного навчання для дітей з особливими освітніми потребами».

Метою проекту є забезпечення учнів з особливими освітніми потребами рівними навчальними можливостями шляхом проведення тренінгів для вчителів та оснащення навчальних кабінетів ефективними засобами навчання.

08.09.2017 року в школі відбувся інформаційно-пізнавальний тренінг для вчителів школи за програмою «Педагогічний супровід школярів із зниженим слухом в умовах інклюзивного навчання».

Тренінг провела Федоренко Оксана Филимонівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник лабораторії сурдопедагогіки Інституту спеціальної педагогіки Національної Академії педагогічних наук України.

Учасникам тренінгу запропонували проводити психокорекційну роботу, використовуючи вправи розвивального характеру, сюжетно-рольові ігри, психогімнастику.

Зустріч була результативною та дієвою: обмін досвідом, вироблення рекомендацій для навчання дітей з особливими освітніми потребами.