Виступ психологічного театру

У співпраці із відділом у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради, Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, факультетом соціальної та психологічної освіти проведено ІV міський молодіжний фестиваль соціальних проектів «Почуй! Побач!», приурочений до Всесвітнього дня здоров’я та Всесвітнього дня психолога.

Головною тематикою виступів соціально-психологічних театрів стали популяризація та пропаганда серед молоді переваг здорового способу життя, формування моделей безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я навколишніх, відображення духовних цінностей народу в поєднанні з сучасними молодіжними напрямками.Наша школа не залишилась осторонь і взяла участь, презентуваваши свою театральну постановку, направлену на профілактику шкідливих звичок серед учнівської молоді.

Головні герої: Рабозей Анастасія, Вовк Владислав, Шишигіна Марина, Пчелінцев Іван, Сьєдін Дмитро (9-Б клас), Мельник Катерина, Кришко Дарина, НІтруца Юлія (9-А клас), Туржанська Віталіна, Кармалига Каріна (8-Б клас), Стогній Софія, Павлов Андрій, Барчук Михайло (1-Б клас)!

За участь у фестивалі учні були нагороджені почесними грамотами у номінації "Глибина відчуттів" та подарунковим сертифікатом від розважально-спортивного комплексу "Амарант".