Тиждень інформатики

З 20 по 24 березня був проведений тиждень інформатики.

Учні 5-11 класів взяли активну участь у проведенні тижня: складали та розгадували кросворди, готували стінгазети, приймали участь в конкурсах та ін.

В рамках тижня інформатики, вчителем Паламарчук Яною В’ячеславівною, було проведено:

·      Виставка стінгазет з інформатики.

·      Конкурс проектів у навчальному середовищі виконання алгоритмів Scratch  (5-А та 5-Б клас).

·      Конкурс знавців Microsoft Word «Кращий друкар» (6-Б клас).

·      Конкурс «Підкаже Internet» (8-А, 8-Б клас).

Серед всіх учасників варто відмітити:

учнів 5-А класу – Каричковського Дмитра та Філонова Віктора;

учнів 5-Б класу – Вінарську Анну, Станіславчука Владислава, Федоровича Олексія та Цистанова В’ячеслава;

учнів 6-Б класу – Костюка Сергія та Майбороду Євгенія;

учнів 8-А класу – Гоменюк Дарину, Романюк Софію, Свернюк Ангеліну та Онищука Владислава;

учнів – 8-Б класу – Кармалигу Карину та Маширову Юлію;

учнів 9-А класу – Бородієнка Владислава, Базилевську Софію, Джим Анастасію, Кравченко Іванну, Лялько Крістіну, Мельник Катерину, Нітруцу Юлію, Петрову Анастасію, Щербину Анну, Ющенко Анну та Ященко Ольгу.

Проведення таких заходів під час предметних тижнів розвиває інтерес учнів до вивчення інформатики, творчу уяву, логічне та просторове мислення, підсилює пізнавальну мотивацію, підвищує інтерес до активної, творчої та самостійної діяльності.