Відзначення Всесвітного дня боротьби з туберкульозом

24 березня 2017 року весь світ відзначає Всесвітній день боротьби з туберкульозом (ТБ), Щороку в Україні реєструється близько 30 000 нових випадків захворювання на туберкульоз. Кожен шостий хворий помирає, хоча сьогодні це захворювання цілком виліковне..

В нашій школі відбулася низка заходів під гаслом «Єднаймося задля ліквідації туберкульозу!» Учні 10-го класу підготували презентаціі на теми боротьби з туберкульозом і виступили з ними перед учасниками навчально-виховного процесу. Також до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом були зібрані подарунки людям хворим на туберкульоз, яку проходять лікування в медичних закладах і є жителями нашого міста. У співпраці з товариством Червоного Хреста хворим були передані засоби особистої гігієни, які зібрали учні і вчителі школи.

Уманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста надала благодійні подарунки дітям пільгових категорій.