Засідання міського клубу Лідер

На базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Уманської міської ради Черкаської області пройшло чергове засідання міського клубу «Лідер», в якому взяли участь голови та заступники координаційних рад шкільних дитячих організацій.

с

В ході засідання було проведено учнівські діалоги з питань актуальних проблем насильства та заняття з елементами тренінгу на  тему: «Загальнолюдські цінності – основа ефективного спілкування та протидія тиску і насиллю». На занятті було використано профілактичні та корекційно-розвивальні вправи з проекту «Не смійся з мене», рекомендовані Міністерством освіти і науки України.

На занятті учні мали змогу висловити своє ставлення до явища насильства та віднайти шлях до успішного створення території «НіІ - неповазі!». Подані вправи допомогли надихнути учнів на те, щоб вони виступали каталізаторами змін у своїй школі та суспільстві, ділячись з іншими досвідом створення небайдужого середовища.