Тиждень історичних знань

З 6 по 9 лютого 2017 року в школі проводився тиждень історичних знань.

Учні 6-11 класів брали активну участь у різних заходах: складали та розгадували кросворди, готували стіннівки, представляли проекти, писали есе та ін.

Учні школи познайомилися з висловами видатних людей про історію. Вчитель історії, Пелагіна Н.П., запропонувала і учням спробувати влучно висловити свої думки, написавши есе на тему: «Місце історичних знань в житті людини».

Велику зацікавленість  учні проявили у розв’язуванні кросвордів та конкурсі « Визначте історичну особистість». Тематика питань кросвордів була різною – «Україна в Першій світовій війні», «Лібералізація суспільно-політичного життя в СРСР», «Селянська реформа 1861 року», « Історія Стародавнього світу», «Видатні постаті Нового часу».

Серед всіх учасників варто відмітити

учнів  6-Б класу – Фоменко Я., Солтусенко Д., Мельника В., Вишневського М., Малінова М., Прокопчука Б., Лагуш І., Грабову Ю., Савіну К., Боюса В.;

учнів 8-А класу –Свернюк А., Ніколіча А., Терлецького Ю., Курдель Є., Онищука В.

учнів – 8-Б класу – Бондаренко К., Лису Н., Рибака С., Гаврищук Д., Данилюка Владислава і Загороднюка В.

Також активними були учні Вовк В., Кліщук М., Блажко В , Гезун К., Шинкаренко В., Верзун Є. (9-Б кл.) Класи, які першими розв’язали кросворди -  учні 10 класу – Нагорний Б., Цимбал І., Коломієць А., Патей В., учні 11 класу – Куш А., Лялько А., Музика Л., Загороднюк Ю., Смолій В., Дика М., Василенко В.

Переможцями в конкурсі проектів стали учні 9-А класу – Петрова Н., Ющенко А., Нітруца Ю., Мельник К., Бородієнко В., Лопатко І., Яковенко О., Крочак О.

Учні 11 класу творчо підійшли до представлення проекту за темою «Людина. Особистість. Громадянин». Працюючи над проектами, старшокласники розкрили  власну індивідуальність в контексті молодіжної субкультури. Представили власне бачення  проблеми стереотипів та їх ролі у житті суспільства.

Тижневик завершився проведенням інтелектуальної вікторини «Відун» гри «Сокіл» («Джура»). За конкурсним відбором була сформована команда з 8 чоловік (Кравченко І., Бондаренко К., Калінчук А., Заморський Р., Василенко В., Любич І., Козій Д., Іщенко І.),  які відповідали на запитання з історії України за різними історичними періодами. Учні показали гарні знання з історії минулих віків та сучасності.