Місячник шкільної бібліотеки

«Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів»

В рамках місячника шкільних бібліотек було проведено:

До Дня міста проведена бібліоподорож :

"ГОРДІСТЬ ТВОЯ -  УМАНЩИНА"

"ЛЮДИ ТВОЇ - УМАНЩИНА"

На екскурсію до бібліотеки завітали першачки, для знайомства з бібліотекою, її виставками,з правилами користування книгою.Також дізнатися про видатного педагога і добротворця  В.О.Сухомлинського, ознайомитись з його повчальними оповіданнями.

Не забули і про своїх улюблених та невтомних вчителів. Ілюстрованою книжковою виставкою привітали зі святом.

Постійно діє виставка "Наші ювіляри":

В цьому році відзначали  150 років з дня народження М. Грушевського.

З нагоди відзначення в 2016 році 125 років з дня народження вченого, українського  літературознавця і бібліографа, дипломата,  славного сина двух народів українського і азербайджанського Багрія Олександра Васильйовича , який народився в Летичеві, Хмельницької області, а у 1900 році юний Олександр вступив до Уманської чоловічої гімназії, яку закінчив із золотою медаллю. З 30 років жив і робив  в Азербайджані, вивчав творчість Шевченка Т.Г., азербайджанський фольклор, став засновником і директором фундаментальної бібліотеки Азербайджана, з учнями 3-Акласу була проведена бесіда  та презентація азербайджанських казок, які збирав та оброблював фольклорист Багрій Олександр Васильйович. Дітям була прочитана казка «Майстер Абдулла», та запропоновано зробити ілюстрації до казки.

Виставка "Трагедія Бабиного Яру", до 75 річчя з початку масових рострілів

"Світ моїх прав" до тижня права.

Для  учнів 2-х  класів провели посвячення в читачі.

До Дня захисника України була проведена презентація для учнів 8-х класів  книги Андрія Кравця "Генерал Момот : наш МІФ", про нашого земляка-черкащанина, який загинув в АТО. Згадали героїв, що захищали  уманщину в роки Другої світової війни, та поіменно героїв, що полягли в наш час в АТО.

У бібліотеці відбулася  віртуальна подорож «Воїн крізь віки».Обговорення статті М.Ткачук "Захисники чужих вітчизн" про українських військових, що керували чужеземними арміями.

До Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників оформлена виставка «Схиляємо голови низько…», та проведено огляд книги «Антологія творів письменників Черкащини про війну»

Книга сьогодні, як і раніше залишається основою культури та грамотності. Важливість книги і читання незаперечна. Ми всі хочемо, щоб наші діти виросли мудрими, добрими і щасливими людьми, а в цьому їм допоможе книга!