Тиждень толерантності

Вже декілька років поспіль в нашій школі в листопаді місяці став традицією Тиждень толерантності. Цього року він проходив з 14.11.2016 по 18.11.2016 р.

Програма тижня толерантності вміщувала в себе багато цікавих заходів, творчих конкурсів та завдань. Учні, батьки, вчителі і працівники школи мали можливість взяти участь у цих заходах. Всі щодня знайомилися з цікавою інформацією психологічного змісту, що відповідала зазначеній темі.

В головному корпусі школи пройшла презентація заходів Тижня толерантності та розпочато Акцію «Паркан вільних думок», за допомогою якої учні висловлювали всі свої думки з приводу толерантності, свої переживання та побажання людям з особливими освітніми потребами.

Весело та з користю пройшла психологічна акція «Мікрофон», за допомогою якої учасники навчально-виховного процесу висловлювали свої думки з приводу «Що таке толерантність і чи має вона місце в твоєму житті».

Проведено цікаві «години психолога», які дозволили дітям краще зрозуміти поняття «толерантність» та будувати свої відносини з оточуючими на порозумінні, співпереживанні та допомозі.

Протягом тижня класні куточки містили в собі інформацію про те, що таке «Толерантність», та нагадували учням про правила ввічливості, взаємодопомоги та підтримки. Проведення конкурсів малюнків на тему: «Толерантність – основа взаємодії», «Усі ми різні, але такі схожі», «Спілкування без образ».