День писемності

У кожному класі проведені виховні години, присвячені Дню писемності, а також різні мовознавчі турніри, конкурси, вікторини з метою зацікавлення учнів у вивченні рідної мови.

Урочиста лінійка «Мова - душа народу», яку підготували учні 7-А класу (вчитель Яременко Л.В.)

Захід пройшой піднесено: звучали вірші, пісні про мову,нікого не залишила байдужим інсценізація «Дивна заява» (5-11кл. - 327уч.).

Слід відзначити мовознавчий конкурс між учнями 9-х класів «Вигострю слово» (вчитель Нікіфорова Н.С.), під час якого використано цікавий та змістовний матеріал.

Учителі Ярова В.П. та Коваленко В.О. в 11 класі провели конкурс «Що? Де? Коли?». У ньому учні показали ерудованість, винахідливість, творчі здібності.

Захоплюючим був конкурс знавців української мови «Сім’я ерудитів» (вчитель Яременко Л.В.).

В усіх класах проведено загальношкільний диктант з української мови.

Серед учнів початкової школи слід відзначити виховну годину «Наше диво калинове» у 1-Б, 2-А, 4-А класах (вчитель Касьянова Л.А.), у 1-Б -  «День української писемності» (вчитель Кокоруза Т.Б.) та випуск власної книжки у 4-Б класі (вчитель Однороженко І.В.).