Перший урок 2016-2017 навчальному році

Вітаємо всю велику українську родину з важливим державним святом - 25 річницею Незалежності. Пройшло чверть століття, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі.  Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі, що вистраждана поколіннями українців. Впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. У цей святковий день зичимо всім міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевної рівноваги. Слава Україні!

Перший урок у 2016/2017 навчальному році присвячений відзначенню цієї знаменної дати.

Тема Першого уроку для учнів 1-4 класів: «Це наше і це твоє», для учнів 5-11 -  «Від проголошення Незалежності до нової України».