День знань 2016!

Ось і закінчилося літо веселковим цвітом, і осінь чарівним світом знову скликала учнів школи  у рідні класи.

Чарівний годинник відлічує останні хвилини веселого лагідного літа. Ви чуєте його биття? Ми на порозі в захоплюючу Країну Знань!

Сьогодні відкривається перша сторінка шкільного життя для 77 мешканців КРАЇНИ ШКОЛЯРІЇ, а двері в Країну Знань їм відкриває перша вчителька.

1-А Ніколіч І.М.,

1-Б Кокоруза Т.Б.

1-В Нагорна О.С.

Останній раз зустрічають свято Першого дзвоника учні 11-х класів. Нехай останній рік, проведений в стінах рідної школи, буде роком роздумів, кропіткої праці, духовного зростання.

1 Вересня сонечко сія
Так ніжно, веселково,
І знову нас благословля
Директорове слово!

Привітати школярів,  їх батьків та вчителів із цим чудовим хвилюючим святом  прийшли методист відділу освіти Мулик Л.В., депутат міської ради Зікеєва І.Л., кандидат сільськогосподарських наук, доцент УДПУ ім П.Г. Тичини  Миколайко І.М

Школо рідна! Тобі наші квіти -
Нам з тобою дружити і жить.
Щоб нащадкам у цілому світі
Світлій правді і миру служить.

Дзвени, мій дзвонику, і весело співай!
Щасливо, срібно, радісно, дитино!
І про уроки всім нам сповіщай,
У добрий час, моя шкільна родино!