Англомовний клуб «A Cup of English»

З метою популяризації вивчення англійської мови,   у школі було організовано та забезпечено  роботу англомовного клубу «A Cup of English». Основна мета роботи  — зацікавити учнів вивченням англійської мови, допомогти подолати психологічний та мовний бар’єри, саме тому учителі школи підібрали завдання розважального та розвивального характеру: презентації, ігри, пісні, танці, інтерв’ю, перегляд навчального відео та мультфільмів англійською мовою.  У таборі працювали вчителі іноземної мови Лагуш Л.В.,   Близнюк О.Б., Крочак І.В. та волонтер Корпусу Миру Кейтлін-Тес Прічард.

Кількість учнів – 123.

Основні тематичні напрямки роботи :
- країнознавчий;
- спортивно-туристичний;
- інтелектуально-пізнавальний;
- літературознавчий;
- національно-патріотичний;
- здорового способу життя.

Форми роботи: розучування англомовних пісень з руховим супроводом, ігрові  програми, кінозал англійською мовою, спортивні змагання, екскурсії, інсценізація казок, квести, арт-студії, турніри знавців англійської мови, конкурси. Під час проведення  роботи використовувалась проектна методика.

Заходи: конкурс малюнків на тему «The world of my town», стіннівок «Summer holidays», флеш-моби «Мова єднання», «Я люблю Україну», вікторини на кращого знавця Британії, рідного краю, етикету. Працювали: арт-студії «Брошура Лондона», «Summer is fun», дискусійні розмовні клуби. Організовано екскурсії  в дендропарк «Софіївка», Буцький каньйон та проведено спортивні змагання «Faster, Higher, Stronger» у Білогрудівському лісі.

Кожен день  проходив весело та цікаво. Учні здобували необхідні мовні навички, спілкуючись іноземною мовою у невимушеній атмосфері, розширюючи свій світогляд про культуру англомовних країн.