Звіт волонтерського загону

Протягом року проведено  заходи:

-           Вересень .

Місячник «Милосердя».  Збір продуктів харчування для людей похилого віку, що потребують допомоги

Жовтень.

Традиційно, загін «Милосердя» відвідав будинок Ветеранів з  вітальною програмою до Дня людей похилого віку.

-           На концерт, присвячений  Дню учителя, були запрошені ветерани праці.  Загоном «Милосердя» був організований круглий стіл, де вчителі, які працювали у нашій школі, залюбки спілкуватися один з одним та ділились своїм досвідом з молодим поколінням.

Листопад

-           Відбувся благодійний  ярмарок з метою зборів коштів учасникам АТО. Частина коштів була виділена на придбання подарунків дітям з обмеженими можливостями, які навчаються у нашій школі.

Грудень

-           19 грудня діти з обмеженими можливостями отримали подарунки до Дня святого Миколая.

-           Членами загону було виготовлено 300 янголят – оберегів, які були передані до Дня св. Миколая воїнам АТО.

Березень.

-           члени загону привітали жінок, які працювали у нашій школі з Днем 8 Березня.

Квітень

-           Проходить місячник «Милосердя». Волонтерський загін тісно співпрацює з організацією Червоного хреста. Проводиться збір одягу для дітей з малозабезпечених сімей.