Шевченківський тиждень

З 9 по 12 березня в ЗОШ № 9 проходив Шевченківський тиждень. Серед молодших школярів проведено конкурс малюнків на тему «Шевченків край», організовано екскурсії до постійно діючої картинної галереї «Шевченко -художник»,  літературні читання поезій Т.Г.Шевченка.

Старшокласники підготували тематичні стіннівки «Автопортрети Т.Г.Шевченка», «Пам’ятники Кобзарю в Україні та світі», фотоколаж «Справжній Шевченко» та ін.

Учні 10,11 класів провели дискусію «Чи актуальними є твори Тараса Шевченка сьогодні?»

Для учнів 5-7 класів проведено літературну зустріч «Подорож через віки», підготовлену вчителем Яременко Л.В.  Звучала не лише поезія Кобзаря, а й вірші про нього поетів В.Симоненка,  Л.Костенко,  М.Рильського.

Змістовною була літературно-музична композиція «Чиї сини? Яких батьків?»,  підготовлена учнями 9-х класів та вчителями Коваленко В.О., Нікіфоровою Н.С. для старшокласників. Звучала українська пісня, декламувалися вірші поетів-класиків Т.Шевченка, С.Руданського, П.Тичини, а також твори сучасних поетів Л.Костенко, Д.Білоуса, О.Кряжича, Г.Чубач.

Проведено конкурс читців-декламаторів. Переможцями стали Тимощук Ю., Чепка А., Терлецька С.

29 лютого учні 9-10 класів відвідали виставу «Посланіє» театру «Міф», а потім обговорювали її на уроці української літератури.