День Уельсу 2016

1 березня в нашій школі традиційно святкували День Уельсу. Учні виготовили власноруч емблеми з символікою Уельсу, а саме — нарциси, та дарували їх усім бажаючим. Учні 8-х класів захищали проектні роботи на тему “Interesting facts about Wales”. Також у школі було організовано виставку стінгазет «Уельс — очима українських учнів».

Після уроків для старшокласників (9-11 класи) було проведено брифінг з елементами вікторини “Uman — Milford-Haven — twinning sisters. Ukraine and Wales”, де учні 10 класу розповіли про побратимство міст Умань (Україна) та Мілфорд-Хейвен (Уельс), про участь нашої школи в підтримці дружніх стосунків між містами-побратимами.

Учні 9-х класів провели заочну екскурсію визначними місцями Уельсу та підготували вікторину, де показали глибокі знання про країну, мову якої вони вивчають. Одинадцятикласники заспівали пісню про дружбу “The friendship will go on”.

На брифінгу були присутні гості: депутат міської ради, колишній вчитель англійської мови ЗОШ № 9,  Зікеєва І.Л. та викладачі кафедри іноземних мов УНУС. Слово було надане Зікеєвій І.Л., яка поділилася своїми враженнями від подорожі Уельсом, подякувала учням і вчителям за гарну підготовку та позитивні враження, отримані від заходу.

Наприкінці зустрічі виступила директор школи Тенц І.І., яка звернула увагу на важливість вивчення англійської мови та продовження дружніх стосунків між містами-побратимами.