Засідання методичного об'єдання класних керівників

13.01.2015  року відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників(Хливнюк В.М. ) На засіданні розглядались такі питання:

-  Про впровадження у навчально-виховний процесс загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-освітньо протиалкогольної програми для підлітків та батьків »Сімейна розмова», програми виховних заходів «Особиста гідність.Безпека життя.Громадянська позиція»,профілактичної  програми »Повага дією»2015/2016 н.р.

-  Педагогіка підтримки дитини: взаємодія школи, сім∙ї, соціуму з профілактики девіантної поведінки учнів. Удосконалення виховної профілактичної роботи.

На засіданні розроблений план роботи педагогічного консульпункту для роботи з учнями, які мають девіантну поведінку, та їх батьками.

Психологом школи Мухарською О.О.., вироблені методичні рекомендації  «Психолого- педагогічні підходи до взаємодії з «важкими учнями», проведений тренінг.

Класні керівники поділились своїми наробками з профілактики девіантної поведінки учнів.