День пам'яті жертв голодомору

День пам’яті жертв голодомору — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

Загальним гаслом днів вшанування жертв голодомору в Україні є  “Пам’ять єднає”.

У школі було організовані та проведені виховні години  до Дня вшанування пам’яті жертв голодомору.

-          " Голгофа голодної смерті"

-          "Такий народ загинути не міг"

-          "Україна пам'ятає! – Голодомор 1932-33рр. в Україні"

-          " Закон про п'ять колосків"

-          " Прости нас , пам'яте, прости

Вчителі історії  Пелагіна Н. П., Пікалюк І. А. та класні керівники провели короткі лекційні екскурси в історію. Учні читали вірші та розповідали почуте від своїх рідних про ті страшні часи, про скалічені долі тисяч українців.

У школі створено експозицію „Голодомор 1932-1933 років в Україні, де розміщено інформацію про те, як і чому чинився Голодомор, подано документи та свідчення очевидців страшного геноциду українського народу.

„…То був страшний навмисний злочин,

Такого ще земля не знала,

Закрили Україні очі.

А душу міцно зав’язали…”