Виховна година «Толерантність - її роль у житті людини…»

Толерантність - це мистецтво жити з іншими людьми та іншими ідеями

Кофі Анан

7-ий Генеральний секретар ООН

20 листопада 2015 року у  6-Б класу було проведено відкриту виховну годину «Толерантність  - її роль у житті людини…»,  з елементами тренінгу, присвячену Міжнародному дню толерантності.

Класний керівник Побережець С. І.  ознайомив присутніх  з поняттям толерантності, провів тест «Чи толерантна я людина?» за результатами якого виявилось, що більшості учнів ще треба активно працювати над собою.

Учасники тренінгу провели знайомство в оригінальній формі, представивши свої життєві погляди, визначили свої очікування, завдяки вправі "Салют", змогли відчути себе  "білими воронами", створили моделі світу "толерантності" та "інтолерантності". Наприкінці тренінгу за допомогою вправи "килим ідей" учасники знайшли шляхи вирішення проблеми відсутності толерантності .

В ході заняття діти визначили риси толерантної людини.

Захід пройшов цікаво, весело, активно, в атмосфері доброти та взаєморозуміння.