День захисника України

13 жовтня в нашій школі відбулися святкові заходи, присвячені Дню захисника України та Дню українського козацтва. Учні 9-Б класу(класний керівник Близнюк О.Б.)підготували захід «Ми – козацького роду діти», провели мандрівку в історію давню і близьку, поєднали розповідь про славну Січ Запорозьку з легендами, піснями та думами, що їх складав народ про своїх героїв. Учні 9-А класу (класний керівник Крочак І.В,)підготували яскраві плакати та стіннівки, які використали для оформлення спортзалу.

Учні 7-8-х класів змагалися у грі “Козацькі забави”. Для них були підготовлені різноманітні конкурсні завдання: на швидкість, , на вправність та знання з історії козацтва, на виконання українських козацьких пісень.

Перемогу здобули у номінаціях: «Вікторина»(7-А, класний керівник Збарживецька Н.М. );

«Козацька пісня»(7-Б, класний керівник Лагуш Л.В.);

«Представлення команди»(8-А, класний керівник Хливнюк В.М.),

«Смуга перешкод”»(8-Б, класний керівник Нікіфорова Н.С. ).

На свято був запрошений учасник АТО Маширов Ю.В., який подякував учням за підтримку, допомогу військовослужбовцям , за теплу зустріч та нагородив переможців і побажав всім присутнім добра, миру.

Також до Дня захисника України протягом 5-9 жовтня у школі було проведено акції “Напиши листа солдату” та “Привітай бійця зі святом”. Листи 14 жовтня були передані воїнам в зону АТО.