День вчителя

День учителя, мабуть, найулюбленіше свято не тільки самих учителів, а й учнів. За спостереженням школярів, вчителі цього дня добрі й веселі, як ніколи, адже вони приймають квіти і привітання, із задоволенням розглядають яскраві стінгазети.

Другого жовтня в кожному класі панувала особлива святкова атмосфера, в коридорах було гамірно,  всі з чудовим настроєм.

а шкільною традицією  День вчителя — ще й день учнівського самоврядування, тому уроки в школі проводять старшокласники.

5-10 класи підготували  вітальні композиції «КВІТКОВА ФЕЄРІЯ».

Лідерською групою учнів  визначено переможців:

І місце -5-А

5 - Б

ІІ місце -8-А

8-Б

ІІІ місце -6-А

Номінації

6-Б «Творчий підхід»

7-А  «Патріотизм»

7-Б «Оригінальний підхід»

9-А «Яскрава передача барв осені»

9-5 «Розмаїття барв»

10 «Геніальний підхід»

А одинадцятикласники приготували сюрприз для всього педагогічного колективу: вітальні листівки, паперові кораблики, які символізують шкільний корабель у безмежному океані життя і святковий концерт «Ювілейний вогник педагогічної праці».

Привітати зі святом та подякувати за свідому громадянську позицію, патріотизм, небайдужість до майбутнього країни, за значний вклад та допомогу нашим військовим прийшли волонтери з організацій "До перемоги", "Разом" та учасники АТО, які подякували за підтримку