Олімпійський урок

У рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня з нагоди Дня фізичної культури та спорту відбувся відкритий  «Олімпійський урок».
    Захід проводився на новозбудованому майданчику школи .

У гості до юних спортсменів на урочисте відкриття завітали директор дитячо-юнацької спортивної школи, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, почесний громадянин міста Умані, суддя Олімпійських ігор 1980 року Грязнов Владислав Геннадійович, директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Федотова Анна Анатоліївна, методист відділу освіти Плющ Тетяна Миколаївна.
   Гості привітали учнів та побажали їм бути сильними, здоровими, успішними в спорті та навчанні.

Учасники   ( команди 5-их та 6-их класів)    змагалися у швидкості та спритності, що демонстрували протягом восьми естафет.
Змагання відбулися за олімпійським принципом – перемогла дружба.